1.068.099

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig

Digitális etikett

Hogyan legyünk udvariasak egymással a közösségi médiában?

Szerző
Szerkesztő
Fordító
Lektor
Budapest
Kiadó: Scolar Kiadó
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Ragasztott papírkötés
Oldalszám: 231 oldal
Sorozatcím:
Kötetszám:
Nyelv: Magyar  
Méret: 21 cm x 14 cm
ISBN: 978-963-509-079-2
Értesítőt kérek a kiadóról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról

Fülszöveg


Ismerd meg a digitális etikettet, hogy öröm legyen a kommunikáció a közösségi médiában!
Az illemtan, vagyis az etikett, megkönnyíti az emberek közötti kapcsolatteremtést, és lehetőséget teremt arra, hogy félreértések nélkül kommunikáljunk másokkal, anélkül hogy megbántanánk egymást. Az illemszabályok segítségével elkerülhetők a kellemetlen helyzetek, miközben saját magunkat is a legkedvezőbb színben tudjuk feltüntetni. Amikor azonban „arctalanul" kommunikálunk másokkal, például az okostelefonunkon vagy a számítógépen keresztül, sokan nincsenek tisztában azzal, hogy mi a helyes viselkedés. Nem tudjuk, milyen hangnemet engedjünk meg magunknak, mennyire ereszthetjük bőiére a mondanivalónkat, egyáltalán mikor nem illetlenség a másikat digitális úton megkeresni. És azzal sincs mindenki tisztában, hogy ő maga mit tegyen, ha a közösségi médiában kapcsolatot keresnek vele. Meddig szabad például válasz nélkül hagyni egy e-mailt? Hogyan viselkedjünk egy társkereső oldalon? Hogyan... Tovább

Fülszöveg


Ismerd meg a digitális etikettet, hogy öröm legyen a kommunikáció a közösségi médiában!
Az illemtan, vagyis az etikett, megkönnyíti az emberek közötti kapcsolatteremtést, és lehetőséget teremt arra, hogy félreértések nélkül kommunikáljunk másokkal, anélkül hogy megbántanánk egymást. Az illemszabályok segítségével elkerülhetők a kellemetlen helyzetek, miközben saját magunkat is a legkedvezőbb színben tudjuk feltüntetni. Amikor azonban „arctalanul" kommunikálunk másokkal, például az okostelefonunkon vagy a számítógépen keresztül, sokan nincsenek tisztában azzal, hogy mi a helyes viselkedés. Nem tudjuk, milyen hangnemet engedjünk meg magunknak, mennyire ereszthetjük bőiére a mondanivalónkat, egyáltalán mikor nem illetlenség a másikat digitális úton megkeresni. És azzal sincs mindenki tisztában, hogy ő maga mit tegyen, ha a közösségi médiában kapcsolatot keresnek vele. Meddig szabad például válasz nélkül hagyni egy e-mailt? Hogyan viselkedjünk egy társkereső oldalon? Hogyan szabaduljunk meg udvariasan azoktól, akikkel nem szeretnénk digitálisan kommunikálni?
Ez a könyv ismerteti a digitális etikett szabályait a hétköznapi élet négy fö' területén: munka, párkapcsolat, barátság és közösség.
Megtanít arra, hogyan igazodjunk el a digitális kommunikáció útvesztőiben, és ehhez mi mindent kell elsajátítanunk.
Vissza
Fülszöveg Kép

Tartalom


Vissza

Victoria Turk

Victoria Turk műveinek az Antikvarium.hu-n kapható vagy előjegyezhető listáját itt tekintheti meg: Victoria Turk könyvek, művek
Megvásárolható példányok

Nincs megvásárolható példány
A könyv összes megrendelhető példánya elfogyott. Ha kívánja, előjegyezheti a könyvet, és amint a könyv egy újabb példánya elérhető lesz, értesítjük.

Előjegyzem