1.073.127

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig

Gösta Berling I-II.

Szerző
Fordító
Budapest
Kiadó: Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Könyvnyomda
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Könyvkötői kötés
Oldalszám: 468 oldal
Sorozatcím:
Kötetszám:
Nyelv: Magyar  
Méret: 20 cm x 13 cm
ISBN:
Megjegyzés: Két kötet egybekötve. Nyomtatta a Franklin-Társulat nyomdája.
Értesítőt kérek a kiadóról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról

Előszó

Részlet az I. kötetből:
A pap.
Végre fen állott a pap a szószéken.
A gyülekezet fölemelte a fejét. Hát igazán ott van! Nem marad el megint a prédikáczió, mint az elmúlt vasárnap és sok előbbi... Tovább

Előszó

Részlet az I. kötetből:
A pap.
Végre fen állott a pap a szószéken.
A gyülekezet fölemelte a fejét. Hát igazán ott van! Nem marad el megint a prédikáczió, mint az elmúlt vasárnap és sok előbbi vasárnapon is!
A pap fiatal volt, magas szál, karcsú és ragyogó szépségű ember. Ha sisakot tesznek a fejére, kardot, és pánczélt adnak neki, róla mintázhatják a legszebb athéni harcos szobrát.
A szeme mély volt, mint egy költőé, az álla erős, kerek, mint egy hadvezéré, minden vonása szép, finom, kifejező, lángész és szellemi élet izzik át rajta. Vissza

Selma Lagerlöf

Selma Lagerlöf műveinek az Antikvarium.hu-n kapható vagy előjegyezhető listáját itt tekintheti meg: Selma Lagerlöf könyvek, művek
Megvásárolható példányok

Nincs megvásárolható példány
A könyv összes megrendelhető példánya elfogyott. Ha kívánja, előjegyezheti a könyvet, és amint a könyv egy újabb példánya elérhető lesz, értesítjük.

Előjegyzem