1.062.087

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig

Biksady Galéria és Aukciósház 33. Aukció

20. századi modern művészet, fotó és design 2016. március 8. kedd 18:00/Modern art from the 20th century, photo, design on Tuesday 8th of March, 2016 at 6 p.m.

Budapest
Kiadó: Biksady Galéria Kft.
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Tűzött kötés
Oldalszám: 24 oldal
Sorozatcím: Biksady Galéria és Aukciósház aukciói
Nyelv: Magyar   Angol
Méret: 41 cm x 28 cm
Megjegyzés: Aukciós katalógus. Színes és fekete-fehér fotókkal. Német nyelvű árverési feltételekkel.
Értesítőt kérek a kiadóról
Értesítőt kérek a sorozatról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
kiadványokról
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Biksady Galéria és Aukciósház 33. Aukció Biksady Galéria és Aukciósház 33. Aukció Biksady Galéria és Aukciósház 33. Aukció Biksady Galéria és Aukciósház 33. Aukció Biksady Galéria és Aukciósház 33. Aukció Biksady Galéria és Aukciósház 33. Aukció

A borító kopott, megtört.

Állapot:
1.840 ,-Ft
9 pont kapható
Kosárba