kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát
Kiadó: | Állami Könyvterjesztő Vállalat |
Kiadás helye: | Budapest |
Kiadás éve: | |
Kötés típusa: | Tűzött kötés |
Oldalszám: | 56 oldal |
Sorozatcím: | |
Kötetszám: | |
Nyelv: | Magyar Német |
Méret: | 21 cm x 28 cm |
ISBN: | |
Megjegyzés: | Fekete-fehér és színes reprodukciókat tartalmaz. |
Művészi grafikák | 1 |
Litográfia - ősnyomtatványok | |
Német nyomatok | 40 |
Francia nyomatok | 45 |
Osztrák nyomatok | 47 |
Francia litográfiák | |
1820-1830 | 51 |
1840-es évek | 64 |
1848. július-december | 111 |
Charivari-lapok | 117 |
A "Galeire du Palais Royal" c. album lapjai | 127 |
Arcképek | |
Luther-arcképek | 146 |
A Bécs és Buda felszabadításában résztvett államférfiak lovasképei | 149 |
Más XVII. század végi államférfiak lovasképei | 157 |
Weber arcképe | 165 |
Történelem témájú metszetek | 166 |
Városképek és azonosítható tájak | |
Ausztria | 175 |
Belgium | 207 |
Dánia | 210 |
Franciaország | 211 |
Görög szigetek | 214 |
Lengyelország | 223 |
Nagy-Britannia | 228 |
Németország | 229 |
Olaszország | 229 |
Spanyolország | 251 |
Törökország | 254 |
Ázsia | 255 |
Illusztrált könyvek | 267 |