kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát
Kiadó: | Szent-György-Czéh, Magyar Amatőrök és Gyüjtők Egyesülete |
Kiadás helye: | Budapest |
Kiadás éve: | |
Kötés típusa: | Fűzött papírkötés |
Oldalszám: | 128 oldal |
Sorozatcím: | |
Kötetszám: | |
Nyelv: | Magyar |
Méret: | 19 cm x 13 cm |
ISBN: | |
Megjegyzés: | Gyűjtői darab! 29 egészoldalas, fekete-fehér reprodukcióval illusztrálva. |
Képek: | |
Keleti Gusztáv: Hegyek között. Akvarell | |
Lotz Károly: Angyalok. Olajfestmény | |
Madarász Viktor: Kazinczy Ferenc arképe | |
Müller János: Selmecbánya látképe. 1821 | |
Greguss Imre: Az öreg kovács. Olajfestmény | |
Mihalik Dániel: Rózsafák. Olajfestmény | |
Mihalik Dániel: Rózsa-csendélet. Olajfestmény | |
Mihalik Dániel: Szürkület. Olajfestmény | |
Herrer Cézár: Velencei részlet. Olajfestmény | |
Mednyánszky László br.: Holdsütés. Olajfestmény | |
Grossmayer I. J.: Nessus és Denjanira. 1744 | |
Tiepolo iskolája. Valószinüleg Piazetta: Krisztus levétele a keresztről. Olajfestmény | |
Flamand festő: Madonna, fára festve. XVI-XVII. század | |
Francia festő a XVIII. század végéről: Demimonde. Akvarell | |
Spilmann H.: Holland város, miniatür pergamenen | |
Ismeretlen festő, XIX. század eleje: Arckép | |
Dido. Krétamodorú angol metszet. Kaufman Angelika festménye után | |
Felsőmagyarországi hímzés és csipke XVII-XVIII. század | |
Cassone, olasz. XV. század | |
Ezüst keresztelő-tál és korsó, 19 zománc-miniatürrel | |
Esső Erzsébet plasztikus fabeégetésű díszszel készített tárgyai | |
201-207. Bécsi porcellánok | |
Porcelláncsészék | |
Udvarlás, szoborcsoport, Ludwigsburg | |
Porcellánszobrok, Meissen | |
Díszes, aranyozott kávéskanna és csésze, aljjal, képpel, Herend | |
Fayence-tányérok | |
Nagy Vilmos: Szénahordás. Olajfestmény | |
Olgyai Viktor: Erdőszéle, színes kőrajz. A Szent-György-Czéh kiadása |
Nincs megvásárolható példány
A könyv összes megrendelhető példánya elfogyott. Ha kívánja, előjegyezheti a könyvet, és amint a könyv egy újabb példánya elérhető lesz, értesítjük.