Jósika Miklós: Jósika István I-II./1-5.

Jósika Miklós
Jósika István
Heckenast Gusztáv (Pest) ,
Kiadói aranyozott egészvászon Gottermayer kötés , 1.079 oldal
Sorozatcím: Jósika összes munkái
Méret: 15 cm x 11 cm

Budapest, 1871, Franklin-Társulat, 208 p.; 216 p.; 224 p.; 208 p.; 223 p.

Első kiadás. Jósika Összes Munkái (számozás nélkül).
Jósika István. 1-5. Regény (két könyvben). Írta: Jósika Miklós.
Kiadói aranyozott egészvászon Gottermayer sorozatkötés aranyozott, festett, feliratozott (Autrecht és Goldschmied) címfedéllel, feliratos könyvgerinccel, körbe mintázott lapélekkel, dombornyomott hátlappal, jó állapotban. A kötetek igényes kötészeti munkái Gottermayer Nándor Könyvkötészeti Műintézetében készültek.
E regényével Jósika egyik ősének emelt emléket, egy hitelesen megrajzolt történelmi színpadon, Erdély Bátori Zsigmond uralkodása idején megélt viharos korszakában.

Vegyétek! - itt áll, mikép élt és volt - Oldozzátok föl - szánjátok, vagy törjetek pálczát fölötte. A szerző. Tovább

Vegyétek! - itt áll, mikép élt és volt - Oldozzátok föl - szánjátok, vagy törjetek pálczát fölötte. A szerző. Vissza

I. könyv
1. kötet 1-208
2. kötet 1-216
3. kötet 1-224
II. könyv
4. kötet 1-208
5. kötet 1-223 Vissza
167

Kikiáltási ár:
30.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
45.000 Ft Licitek száma: 12