Roland, E. P. A.: Eroberer der Lüfte. Zeppelin, ihr Beherrscher

Az égbolt meghódítója. Zeppelin, uralkodása - Geschichte und entwicklung der luftschiffahrt bis zur jüngsten zeit, der jugend geschildert/A léghajózás története és fejlődése a közelmúltig

E. P. A. Roland
Loewes Verlag Ferdinand Carl (Stuttgart)
Kiadói félvászon kötés , 160 oldal
Méret: 21 cm x 15 cm

Stuttgart, é.n., Loewes Verlag Ferdinand Carl (Stuttgarter Bereinsbuchdruckerei), IV p. + 160 p. + [1] t.; ill.

Eroberer der Lüfte. Zeppelin, ihr Beherrscher/Az égbolt meghódítója. Zeppelin uralkodása. Von E. P. A. Roland/Írta E. P. A. Roland.
Német nyelvű, gótbetűs kiadásban megjelent, a léghajók történetét bemutató ismeretterjesztő kötet. Egy eredeti portréval és 45 szövegközti, számozott, feliratozott rajzképpel illusztrált kiadvány.
A hátsó előzéklap belső oldalán Ernyei Frigyes műszaki szakíró tollal beírt, dátumozott, aláírt jegyzete olvasható.
Kiadói félvászon kötés feliratozással ellátott, kissé kopott - egy Zeppelin merev vázas, irányítható léghajót ábrázoló - címfedéllel, feliratozatlan könyvgerinccel, sötétszürke egyszínű kiadói előzéklapokkal rendelkező hiánytalan példány.
293

Kikiáltási ár:
8.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár: