Lebenhart, Filipp: Jung Juda 1912. 1-24.

Illustrierte Zeitschrift für unsere Jugend/Illusztrált magazin a fiatalok számára - XIII. Jahrgang Nr. 1-24./XIII. évfolyam 1-24. szám

Dr. M. Letteris
Filipp Lebenhart
, Könyvkötői félvászon kötés , 372 oldal
Sorozatcím: Jung Juda
Méret: 23 cm x 17 cm

Prag (Prága), [1912], herausgegeber Filipp Lebenhart (druck von D. Kuh, Prag), 372 p.; ill.

Jung Juda. Illustrierte Zeitschrift für Unsere Jugend/Fiatal Juda. Illusztrált magazin (zsidó) ifjúságunk számára. Herausgeber und für die redaktion verantwortlich Filipp Lebenhart/Kiadó és felelős szerkesztő Philipp Lebenhart
1912. 1-24. XIII. (komplett) évfolyam.
A gyűjteményben megtalálható 14-15. szám összevont lapszám. Német nyelvű (gótbetűs) cionista ifjúsági folyóirat. Címlapon régi tul. bélyegzéssel. Fekete-fehér fotóval, illusztrációkkal, versekkel, esszékkel, életrajzokkal, példázatokkal, levelekkel, Talmud idézettekkel gazdagított ritka zsidó folyóirat.
Könyvkötői (fekete) félvászon kötés aranyozott feliratos könyvgerinccel, tiszta oldalakkal, hiánytalan, jó állapotban.
222

Kikiáltási ár:
50.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár: