Kiss Arnold, Dr.: Mirjam (védődobozos példány)

Mirjam . Gebet- und Andachtsbuch für Israelitische Frauen und Mädchen/Imádságok zsidó nők számára

Dr. Kiss Arnold
Dr. Arnold Kiss
Frau dr. Moritz Klein
Dr. Moritz Klein
Verlag Jos. Schlesinger (Bécs-Budapest)
Kiadói egészbőr kötés , 671 oldal
Méret: 13 cm x 9 cm

Wien-Budapest (Bécs-Budapest), Verlag Jos. Schlesinger, 671 p.

Mirjam. Zsidó lányok és asszonyok imakönyve. Írta Dr. Kiss Arnold budai vezető főrabbi.
Harmadik javított kiadás. A szerzői előszó a szerző folyóírásos névbélyegzésével pecsételve.
Kiadói bőr díszkötés dombornyomott stilizált keretdíszítéssel ellátott fedlapokkal, feliratozott könyvgerinccel, mintázott előzéklappal, tiszta szép, keretdíszes oldalakkal, magasfényű aranyozással körbearanyozott lapélekkel, bőr zárópánttal, hiánytalan, megkímélt, szép állapotban, eredeti lila tartópárnával ellátott kopott fekete védődobozban lévő példány.

192

Kikiáltási ár:
9.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
10.200 Ft Licitek száma: 4