Japhet, J. M.: Haggadah für Pesach

Haggada-Pesach - Mit Übersetzung, deutschem Kommentar und musitalischen Beilagen/Fordítással, német kommentárral és zenei részekkel

J. M. Japhet
H. Schwab
J. Kauffmann (Frankfurt a. Main) ,
Kiadói egészvászon kötés , 121 oldal
Nyelv: Német  Héber
Méret: 19 cm x 13 cm

Frankfurt am Main, 1891, Verlag von J. Kauffmann (M. Lehrberger & Co, Rödelheim), VIII p. + 113 p. + VI. p (kotta)

Haggadah für Pesach. Mit Übersetzung, deutschen Kommentar und musikalischen Beilagen/Haggada-Pesach (Héber eredeti szöveggel) annak német (gótbetűs) fordításával, kommentárokkal és zenei részekkel kiegészített negyedik kiadás.
A kötetben Mandl Bernát (1852-1940) zsidó-magyar pedagógus, történetíró címlapra tollal beírt tulajdonosi névbeírása, valamint az előzéklap belső oldalára beírt, dátumozott és aláírt, unokájának szóló ajándékozási bejegyzése látható.
Kiadói (kék) egészvászon kötésben lévő példány aranyozott feliratos, dombornyomott, mintázott címfedéllel, aranyozott feliratos, díszített könyvgerinccel, tiszta oldalakkal, igényesen aranyozott lapélekkel, megkímélt, hiánytalan állapotban.
155

Kikiáltási ár:
12.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
12.000 Ft Licitek száma: 1