Kalender für Israeliten für das Jahr 5674=1913-1914

Naptár az izraelitáknak az 5674-es avagy 1913-14-es évre - Zugleich Führer durch die Kultusgemeinden der österreich.-ungar. Monarchie/Kalauz az Osztrák-Magyar Monarchia hitközségeitől

"Oesterreichisch-Israelitischen Union" (Bécs) ,
Kiadói egészvászon kötés , 500 oldal
Sorozatcím: Kalender für Israeliten für das Jahr
Méret: 13 cm x 10 cm

Wien (Bécs), 1913, Verlag "Oesterreichisch-Israelitischen Union", (L. Beck und Sohn, Wien), XVI pl. + 484 p. + [10] p.

Kalender für Israeliten für das Jahr 5674=1913-1914/Naptár az izraelitáknak az 5674-es avagy 1913-14-es évre.
Korabeli reklámokkal, családi bejegyzésekkel, közhasznú ismertetőkkel ellátott német nyelvű izraelita kalendárium.
Kiadói egészvászon kötés aranyozott feliratos, dombornyomott keretdíszes címfedéllel, feliratozott könyvgerinccel, hiánytalan állapotban.

175

Kikiáltási ár:
16.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
16.100 Ft Licitek száma: 2