Stieler, Adolf: Handatlas über alle Theile der Erde und über das Weltgebäude

Kézi atlasz a föld minden részéről és a világegyetemről - Stieler's Hand-Atlas/Stieler féle kézi atlasz

Adolf Stieler
Justus Perthes (Gotha)
Kiadói egészvászon kötés , 90 oldal
Méret: 39 cm x 47 cm

Gotha, 1877, Justus Perthes, 1 p. (tart.jegyz.) + 2-90 p. (térképtáblák), folio

Handatlas über alle theile der erde und über das weltgebäude/Kézi atlasz a föld minden részéről és a világegyetemről. Herausgegeben von Adolf Stieler.
Német nyelvű kézi atlasz (világatlasz). A kötet 89 darab egyoldalas, határszínezéses acél-metszett térképtáblát tartalmaz, mely szép kidolgozással, részletgazdag kivitelben készült. Egyes térképeken kisebb foxin foltok láthatók.
Kiadói egészvászon kötés keretes kivitelű, romantikus mintázattal ellátott, dombornyomású, aranyozott feliratozású címfedéllel, új (sötétbarna) bőr könyvgerinccel, új egyszínű (világosbarna) előzéklappal, hiánytalan belívekkel, jó állapotban, haránt alakú folio kivitelben.
Ritka!
További információ az Abebooks oldalán.
304

Kikiáltási ár:
32.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
35.000 Ft Licitek száma: 2