Nagy Dániel Ferenc (1888-1964): Keleti város - olaj, karton, 21 x 25 cm

Nagy Dániel Ferenc
karton , 1 oldal
Méret: 21 cm x 25 cm

Nagy Dániel Ferenc: Keleti város - olaj, karton, 21 x 25 cm.

Jelezve: b.l. Nagy Dániel F., olaj, karton, 21 x 25 cm.

Születés napja, helye: 1888, Budapest
Halálának napja, helye: 1964, Budapest
Festő. A XX. század első felében működött a fővárosban.
443

Kikiáltási ár:
50.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
51.555 Ft Licitek száma: 3