Artusi, Pellegrino: La scienza in cucina e l'arte di mangiar bene

Tudomány a konyhában és a jó étkezés művészete - Manuale Pratico per le Famiglie/Gyakorlati tanácsok a családnak

Pellegrino Artusi
Adriano Salani, Editiore Viale dei Mille (Firenze)
Kiadói egészvászon kötés , 463 oldal
Nyelv: Olasz
Méret: 19 cm x 12 cm

Firenze, 1922, Adriano Salani, Editiore Viale dei Mille, 463 p., ill.

La scienza in cucina e l'arte di mangiar bene. Manuale Pratico per le Famiglie/Tudomány a konyhában és a jó étkezés művészete. Gyakorlati tanácsok a családnak. Compilato da Pellegrino Artusi./Olasz nyelvű szakácskönyv P. Artusi szerkesztésében.
Harmadik, javított és bővített kiadás. Szövegközti fekete-fehér ábrával illusztrált kötet. Előszóval, bevezetéssel, betűrendes mutatóval, részletes tartalomjegyzékkel ellátott gyűjtemény. Az előzéklapon eredeti reklámvignette látható: "Ulrico Hoepli/Milano ".
Kiadói egészvászon kötés aranyozott, díszes, több színű, alakos-ábrás, tematizált címfedélrajzzal, feliratozott könyvgerinccel, mintázott előzéklappal, tiszta oldalakkal, hiánytalan, megkímélt, szép állapotban.

021

Kikiáltási ár:
9.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
75.500 Ft Licitek száma: 27