Divald Károly: A Központi Kárpátok

Die Central-Karpathen

Divald Károly
Divald K. és fia (Eperjes)
Kiadói egészvászon kötés , 18 oldal
Nyelv: Magyar  Német
Méret: 10 cm x 14 cm

Eperjes, é.n., Divald K. és Fia kiadása és fotóanyaga (nyomda, kötészet nem jelzett), 18 fot.: ill.

A központi Kárpátok/ Die Central Karpathen (magyar/német nyelvű fotóalbum).
18 képes fekete-fehér fotógyűjtemény szalaghajtogatott (leporello) kivitelben, kétnyelvű képaláírásokkal a Központi Kárpátok gyönyörű vidékéről. A kiadó és a fotók készítője: Divald K. és Fia Eperjesen.
Kiadói egészvászon (piros) kötés díszesen aranyozott, motívumképes, feliratozott címfedéllel, rajta a kiadó megnevezésével, üres könyvgerinccel, díszített keretes hátlappal.

1. A Központi Kárpátok
2. Ó-Tátrafüred
3. Uj-Tátrafüred
4. Alsó-Tátrafüred
5. Róza-menház
6. Nagy-tarpataki völgy
7. Tarpataki völgy
8. Tájrészlet a nagy-tarpataki völgyben
9. Kriván-csúcs Podbanszko felől
10. A Nagy-Tarpatak alsó vízesése
11. A Kis-Tarpatak óriási vízesése
12. A Nagy-Tarpatak felső vízesése
13. Felkai völgy, Hosszú-tó
14. Csorbai-tó
15. Popper-tó
16. Középorom a nagy-tarpataki völgy felől
17. Lengyel-nyereg
18. Mengusfalvi völgy a Bástya felől
081

Kikiáltási ár:
8.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
8.100 Ft Licitek száma: 2