Frey, James: Millió apró darabban

James Frey
Huszti Gergely
Hazai Attila
Athenaeum 2000 Kiadó (Budapest) ,
Ragasztott papírkötés , 527 oldal
Méret: 21 cm x 14 cm
ISBN: 963-9471-44-5
2024-06-23 20:00

Jó állapotú példány.
A borító enyhén kopottas, kissé sérült.

Egy repülőgépen térsz magadhoz. Fogalmad sincs, honnan jöttél, vagy merre tartasz. Nincs emléked az elmúlt két hét eseményeiről. Kiverték a metszőfogaidat, betörték az orrodat, az arcod feldagadt.... Tovább

Egy repülőgépen térsz magadhoz. Fogalmad sincs, honnan jöttél, vagy merre tartasz. Nincs emléked az elmúlt két hét eseményeiről. Kiverték a metszőfogaidat, betörték az orrodat, az arcod feldagadt. Nincs csomagod, nincs pénzed, nincs állásod. A rendőrség három államban köröz. Tíz éve alkoholista, három éve drogos vagy. Most mit lépsz?
James Frey huszonhárom évesen a kábítószertől testileg és szellemileg teljesen leépülve került egy Minnesota állambeli elvonóba. Választásra kényszerült: vagy végleg feladja magát, vagy kilép az ördögi körből és megpróbál talpra állni. Társai épp olyan problémás esete, mint ő maga - van köztük bíró, gengszter, világbajnok bokszoló, széplelkű prostituált -, de mind arra a kérdésre keresik a választ: hogyan tovább? Frey kegyetlen őszinteséggel néz szembe addigi életével. A regény egy élet szétesését, majd lassú, fájdalmas és fáradságos összerakását mutatja be. A narkósok Háború és békéjének is nevezett memoár szemléletesen ábrázolja Frey gyötrelmes napjait az intézet falain belül, ahol minden egyes percért nagy árat kell fizetni. Vissza
129

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
5.100 Ft Licitek száma: 15