Dumas: 18 kötet a Dumas válogatott művei sorozatból (nem teljes sorozat)

Dumas
Csillay Kálmán
Balla Mihály
Fülöp Zsigmond
Dr. Fülöp Zsigmond
Nova Irodalmi Intézet (Budapest) ,
Aranyozott gerincű kiadói vászonkötés , 5.632 oldal
Sorozatcím: Dumas Válogatott Művei
Kötetszám: 1-18
Méret: 19 cm x 14 cm
2023-11-12 20:00

Megkímélt állapotú példány.

I. A korinthusi leány (1924)
II. A varázsló (1926)
III. Madame Dubarry bukása (1926)
IV. A Bastille lerombolása (1925)
V. Charny grófné (1925)
VI. Király a vérpadon (1925)
VII. A vérnász (1925)
VIII. Margot királyné szerelmese (1925)
IX. A monsoreaui hölgy (1925)
X. A király és bolondja (1925)
XI. A negyvenötök (1926)
XII. A monsoreaui hölgy bosszúja (1926)
XIII. Páris mohikánjai (1925)
XIV. A végzet útjai (1926)
XV. Salvator (1926)
XVI. Roland, a kutya (1926)
XVII. A dráma vége (1926)
XVIII. A jehu cimborái (1926) Vissza
094

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
125.100 Ft Licitek száma: 65