A magyar állam közigazgatási térképe. 1914 Mérték: [1:400.000.]

M. Kir. Állami Nyomda (Budapest) ,
Korabeli félbőr védődoboz , 9 oldal
Méret: 26 cm x 19 cm
2023-12-10 20:00

Budapest, 1914, M. Kir. Állami Nyomda kiadása és nyomása, 8 térk.l.: színes, 248 cm x 176 cm + 1 mell. (Lapmutató vázlat)

A magyar állam közigazgatási térképe (közigazgatási térkép).
Mérték: [1:400.000.]
Méret összehajtva: 15,5 cm x 22 cm.
Méret nyitott állapotban (1 térképlap): 62 cm x 88 cm.
Méret nyitott állapotban monumentális méretű 248 cm x 176 cm.
Megjelentetés év: 1914.

A térképet kiadta és nyomtatta a M. Kir. Állami Nyomda, Budapesten.
Egy melléktérképpel (Budapest, Mérték: 1:50.000.) kiegészített, valamint jelmagyarázattal, törvénykezési, pénzügyi és közigazgatási beosztással ellátott közigazgatási térkép.
Korabeli félbőr védődobozban lévő 8 darabból összeállítható, keretes, foltos, hiánytalan, vászonlapra kasírozott térkép; üres, jelzet és feljegyzés nélküli hátlappal; feliratozatlan, mintás, az éleknél kopott fed- és hátlappal, aranyozott feliratozású, gazdagon díszített gerinccel.
Különálló melléklet: Lapmutató vázlat (52 cm x 35 cm).
004

Kikiáltási ár:
90.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
420.000 Ft Licitek száma: 20