Kiss Ferenc/Szentágothai János: Az ember anatómiájának atlasza 1-3.

1.: Csonttan-Ízület- és szalagtan-Izomtan/2.: Zsigertan-Belsőválasztású mirigyek-Szív/3.: Idegtan-Értan-Érzékszervek

Kiss Ferenc
Szentágothai János
Lovass Pál
Medicina Könyvkiadó (Budapest) ,
Vászon , 846 oldal
Sorozatcím: Az ember anatomiájának atlasza
Méret: 29 cm x 21 cm
ISBN: 963-241-237-0
2023-11-12 20:00

Az első kötet védőborítója és borítója sérült, néhány lapon ceruzás bejegyzés és jelölés látható.

I. kötet
Előszó5
Csonttan7
Ízület- és szalagtan105
Izomtan163
Az izmok eredése és tapadása271
Tartalommutató285
Rövidítésjegyzék303
Ábrajegyzék305
II. kötet
Zsigertan5
Emésztőrendszer7
Légzőrendszer77
Húgy-ivarszervek111
Belsőelválasztású mirigyek159
Szív169
Tartalommutató199
Rövidítésjegyzék218
Ábrajegyzék219
III. kötet
Központi idegrendszer5
Környéki idegrendszer és értan79
Vegetatív idegrendszer173
Nyirokrendszer181
Érzékszervek205
Látószervek207
Halló- és egyensúlyozószerv223
Kültakaró239
Tartalommutató247
Rövidítésjegyzék297
Ábrajegyzék299
207

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
40.000 Ft Licitek száma: 43