Kilenc személy, köztük több zenész által aláírt példány. Boszorkánytánc. Paganini életregénye. Írta: Barát Endre.
A címfedél belső oldalán és az előzéklapon kilenc személy, köztük több zenész aláírása látható:
- Szécsi Pál (Budapest, 1944. március 20. – Budapest, 1974. április 30.) énekes, előadóművész, dalszerző, dalszövegíró.
- Kovács Kati (Verpelét, 1944. október 25. –) Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas magyar előadóművész, énekesnő, dalszövegíró, színésznő.
- Pápai Faragó László zenész, billentyűs, a Juventus zenekar egyik alapítója, egykori énekese és vezetője.
- Hanka Péter zenész, gitáros, a Juventus zenekar egyik alapítója
- Kovács József (Budapest, 1946. május 21. – Budapest, 2010. június 26.) opera- és operetténekes, színész, rendező, vállalkozó.
- és további négy személy.
Harmadik kiadás. Utószóval, Barát Endre prózai munkáinak jegyzékével és részletes tartalomjegyzékkel kiegészített kötet. Nyomtatta a Zeneműkiadó Vállalat nyomdaüzeme, Budapesten.
Kiadói egészvászon kötésben lévő példány, aranyozott feliratozású címfedéllel, aranyozott feliratozású, elszíneződött könyvgerinccel, hiánytalan állapotban.
A kötet egyik aláírója,
Kovács Kati (Verpelét, 1944. október 25. –) Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas magyar előadóművész, énekesnő, dalszövegíró, színésznő. A hazai könnyűzene egyik legkiemelkedőbb és legnagyobb hatású énekesnője, egyike azon könnyűzenei előadóknak, akik nemzetközi hírnévre tettek szert. Több ezer sikeres koncert, több millió eladott lemez és számtalan sláger fűződik a nevéhez. 116 magyarországi és 25 külföldi önálló lemeze jelent meg, valamint 49 nagy-, és 92 kislemezével a legtöbb szólólemezzel rendelkező előadóművész a magyar hanglemezgyártás történetében.