Huberty, Ernst/B. Wange, Willy: Fußball - Weltmeisterschaft 1966 (Franz Beckenbauer által aláírt példány)

Ernst Huberty
Willy B. Wange
Lingen Verlag (Köln) ,
Kiadói egészvászon kötés , 320 oldal
Méret: 27 cm x 21 cm
2022-10-23 20:00

Köln, 1966, Lingen Verlag (Herder Druck GmbH, Freiburg), 320 p., ill.

Franz Beckenbauer által aláírt példány. Fußball-Weltmeisterschaft 1966. Herausgegeben von Ernst Huberty und Willy B. Wange. / Labdarúgó-világbajnokság 1966. Közreadta: Ernst Huberty és Willy B. Wange.
Az előlapra beragasztott, német nyelvű, a német labdarúgó-válogatott (ekkor: az NSZK csapata) 1966-os világbajnokságon szerzett második helyére emlékező lapon ("Erinnerung an die Vizeweltmeisterschaft der deutschen Elf") a világhírű német játékos, Franz Beckenbauer tollal beírt aláírása látható.
Fekete-fehér és színes, szövegközti fotókkal (köztük számos egész oldalas képpel) gazdagon illusztrált, német nyelvű sporttörténeti album.
Kiadói egészvászon kötésben lévő példány aranyozott focilabda-emblémával illusztrált címfedéllel, aranyozott feliratos könyvgerinccel, színes, illusztrált kiadói előzéklapokkal, tiszta belívekkel, hiánytalan, jó állapotban, színes, feliratos, illusztrált, könyvreklámokkal kiegészített, sérült kiadói borítófedélben.
A kötet aláírója Franz Beckenbauer (München, 1945. szeptember 11. –) világbajnok német labdarúgó, edző, csapatvezető, minden idők legjobb német focistája, becenevén "a császár" ("der Kaiser"). 1959-től 1977-ig a Bayern München játékosa, 1977 és 1980 között az Észak-amerikai Labdarúgó Ligába szerepelt. 1965 és 1977 között összesen 103-szor szerepelt a német válogatottban, amellyel 1966-ban ezüstérmet, 1974-ben pedig világbajnoki címet szerzett. 1990-ben az NSZK válogatott szövetségi kapitányaként is világbajnokságot nyert.

088

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
11.000 Ft Licitek száma: 10