Maróti Lajos: Tücsök Tóni (Első kiadás!)

Maróti Lajos
Gózon Lajos
Kossuth Könyvkiadó (Budapest) ,
Félvászon , 40 oldal
Méret: 28 cm x 20 cm
2022-01-23 20:00

A borító kopott, elszíneződött, megtört. A borító és néhány lap foltos. A kötés megtört.

A Balaton partján, hol susogó nádak a fodros víz mellett karcsú őrként állnak, szőke dombok alján egyszer tanyát ütött s esténként muzsikált egy jókedvű Tücsök. Híres muzsikus volt.... Tovább

A Balaton partján, hol susogó nádak a fodros víz mellett karcsú őrként állnak, szőke dombok alján egyszer tanyát ütött s esténként muzsikált egy jókedvű Tücsök. Híres muzsikus volt. Hegedűje ritka, kincset érő jószág, melynek volt egy titka: hogyha jószándékkal hegedültek rajta, még a fájó szív is meggyógyult a dalra. Vissza
266

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
14.101 Ft Licitek száma: 51