Petiska, Eduard: Mesemondó nagyapó

Eduard Petiska
Donoval Lili
Zdenek Miler
Artia (Prága) ,
Félvászon , 108 oldal
Méret: 29 cm x 21 cm
2022-01-23 20:00

A védőborító amatőr módon javított, szakadt. A borító kopott. Tiszta belívekkel.

Mese a fiúkról, akik nem tudtak számolni7
A szemafór, mely nem akart tornázni12
Mese a telhetetlen verébről16
Hogyan választottak királyt a mezei állatok21
Az elveszett körte26
Vlágya sárkánya31
Hogyan versenyzett a teherautó a vonattal35
Cirkusz40
A bolondos kutyus45
Mese a szorgalmas kutyusról48
Miről feledkezett meg Toncsi53
Papzsák úr58
Matíszek és a farkas67
Mese a rókáról72
Mese egy másik rókáról79
Hogyan építettek Rátóton iskolát86
Az elégedetlen halacska91
Hogyan lett a kismalacból révész95
Mese a tehervonatról99
Mese az utolsó fecskéről103
311

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
5.100 Ft Licitek száma: 20